top of page
פוסטים נבחרים
פוסטים אחרונים
ארכיון
חיפוש על ידי תגיות
No tags yet.
עקבו אחרי
  • Facebook  - Amit Uziely Marketing
  • Twitter  - Amit Uziely Marketing
  • LinkedIn  - Amit Uziely - Marketing

שיעורים פרטיים בקידום אתרים – שיווק דיגיטלי

למה בכלל להשקיע בלימוד נושא קידום האתרים ושיווק דיגיטלי ולא ללכת ולשכור שירותי עבודה של בעל מקצוע? את השאלה הזאת אני שומע די הרבה מבעלי עסקים אינטרנטיים. התשובה לשאלה הזאת היא די מורכבת ואין תשובה חד משמעית מבחינת נכון או לא נכון.

יש הרבה משתנים והרבה גורמים שמצדיקים הליכה לבעל מקצוע, לעומת זאת יש את הצד השני שמראה שעדיף ללמוד את הנושא לבד ושבטווח הארוך זה הדבר הנכון והמשתלם לעשות.

השאלה הראשונה שצריך לשאול היא מה התקציב שהעסק רוצה להשקיע בשיווק? ככל שהתקציב נמוך יותר, הגינוי יותר לעשות את עבודות השיווק עצמאית ולא ללכת לבעל מקצוע. אם יש כוח אדם בעסק שיש לו זמן להתעסק בעבודת השיווק ואת הזמן והרצון ללמוד אין מניעה לעשות את העבודה לבד.

עסק גדול יותר, שיש לו תקציבים גדולים לשיווק ואין לו אנרגיה, זמן או רצון להתעסק בתחום בדרך כלל יעדיף לשלם לבעל מקצוע שיעשה עבורו את העבודה.

שיווק דיגיטלי הוא תחום מאד דינמי שמשתנה ומתחדש כל הזמן ולכן חשוב לעקוב אחר השינויים ולהשקיע את הזמן על מנת ללמוד את התחום כראוי, כמו בהרבה מקרים לעיתים עבודה חלקית היא גרועה יותר מלא לעשות כלום. חשוב להבין את הפעולות ואת הסיבה שעושים כל פעולה.

אם יש לכם עסק קטן ואתם חושבים שלטווח הארוך עדיף לכם להשקיע זמן וללמוד את תחום השיווק הדיגיטלי, אשמח לעזור ולהדריך אתכם.

אלמד אתכם מספר נושאים, בהתאם לידע הקיים שלכם ולצרכים של העסק שלכם.

התחומים שבהם אני מתמחה ואשמח להעביר את הידע אליכם הם:

קידום אתרים אורגני – SEO – איך מתחילים, מה צריך לעשות כדי להגדיל את החשיפה של האתר שלכם במנועי החיפוש. יצירת תכנית עבודה מסודרת שתעבוד לאורך זמן, הכנת האתר והדפים בצורה נכונה ועוד מגוון פעולות שצריך לבצע על מנת להתחיל לטפס בדירוג מנועי החיפוש ולמשוך לקוחות חדשים.

קידום ממומן – PPC – נעבור על GOOGLE ADWORDS – נלמד להשתמש בכלים שגוגל מציעים חינם כדי לעשות את עבודת המחקר הראשונית ונלמד איפה כדאי להשקיע. איך להתחיל קמפיין מאפס, איך לנהל קמפיין קיים, הוצאת דוחות וקריאת נתונים ואיך לשפר את המודעות והמילים שבחרנו.

שיווק ברשתות החברתיות – נלמד להקים דף פייסבוק לעסק ולמלא את הפרטים החשובים, לזהות קהלי יעד ולמי כדאי לפנות ובאיזה אופן. נלמד איזה סוגי קמפיינים שונים יש ומתי כדאי להשתמש בכל סוג, איך מוציאים דוחות ועוברים על הנתונים כדי להסיק מסקנות ולשפר קמפיינים עתידיים.

גוגל אנליטיקס – GOOGLE ANALYTICS – איך פותחים חשבון בגוגל אנליטיקס, איזה אפשרויות יש במערכת, קביעת יעדים ודוחות אוטומטים שיקלו עליכם ויחסכו לכם זמן יקר.

כפי שציינתי בהתחלה, לכל עסק יש את השיקולים שלו האם להשקיע בלימוד הנושא או מראש לתת לבעל מקצוע לעשות את העבודה. שתי האפשרויות יכולות לספק תוצאות טובות במידה ועובדים כראוי.

נקודה חשובה נוספת שכדאי לזכור היא שגם אם העסק שלכם החליט לשכור שירותים של בעל מקצוע, אם יהיה לכם את הידע בנושא, תוכלו לעקוב טוב יותר אחר העבודה ולוודא שאתם מקבלים את התמורה המלאה לתשלום.

אשמח לעזור לכם בלימוד נושא אחד או כל הנושאים ולתת לכם את הכלים לבצע את העבודה בעצמכם.

צרו איתי קשר ובוא נעבוד ביחד.

Related Posts

See All

שיווק שותפים - אפילייט מרקטינג

שיווק שותפים מתייחס לשיתוף פעולה בין אתר/עסק מסוים לצד נוסף, שבו הצד הנוסף מפנה לקוחות ותנועה לאתר של העסק בתמורה לעמלה מהמכירה/הרשמה/הפניית

ความคิดเห็น


פוסטים קשורים
bottom of page